Taxi - Maxi

Hradec Králové

Taxislužba

Taxi v okrese Hradci Králové a okolí

Provozujeme klasickou TAXI službu v okrese Hradce Králové a okolí. Pro objednání naší TAXI služby nás kontaktujte na níže uvedeném telefonním čísle.

Taxi pro děti

phoca thumb l volkswagen-caravelle-10

Taxi pro děti je služba určená pro rodiče, kteří potřebují bezpečně převést své dítě do školy na kroužky, k babičce, na trénink apod. A to buď s doprovodem, nebo samostatně. Jsme si vědomi velmi vysoké odvědnosti za to nejdražší co máte. Podle toho také přistupujeme k našim nejmenším zákazníkům. Bezpečnost je v tomto případě to nejdůležitější. Spolupracujeme proto s rodiči. Po odvezení malého pasažéra na místo určení nabízíme zaslání SMS zprávy rodiči.

I přesto, že nám vyhláška uděluje vyjímku na převoz dětí po městě bez použití autosedačky, respektujeme právo na maximální bezpečnost Vašeho dítěte během přepravy. Proto nabízíme v našich vozech možnost použít naše certifikované autosedačky a to pro všechny váhové kategorie. Tuto službu je třeba předem písemně objednat. Do objednavky je nutné uvést váhu dítěte a ostatní okolnosti na které by měl být brán zřetel. Po Vaší objednávce vše telefonicky odsouhlasíme a potvrdíme.

 

Ceny

Osobní vůz

Nástupní sazba: 30 Kč

Jízdné: 26 Kč / km

Čekání: 4,20 Kč / min

Mikrobus

Nástupní sazba: 30 Kč

Jízdné: 35 Kč / km

Čekání: 4,20 Kč / min

 

Ceny jsou smluvní a našim klientům vycházíme vždy vstříc tak, abychom se na ceně přepravy domluvili k oboustranné spokojenosti.

 

 

Poptávkový formulář

 1. Vaše jméno*
  Zadejte své jméno
 2. Telefon
  Neplatný Vstup
 3. E-mail*
  Neplatná e-mailová adresa
 4. Vaše zpráva
  Neplatný Vstup
 5. Napiš slovem 20*
  Neplatný Vstup

Kontaktlogo-taximaxi-final-150

TAXI - MAXI

Tomáš Wallstein

Markovická 363/38

500 03 Hradec Králové

 

Telefon

pk

+420 603 450 030

 

E-mail

taximaxi@centrum.cz

 

http://www.taximaxi.cz

IČO: 11013001