Taxi - Maxi

Hradec Králové

Smluvní přeprava osob

Přeprava osob vozy Vw Caravelle a vw passat

Využijte smluvní přepravy osob, kterou zajišťujeme vozy Volkswagen Caravelle Comfortline Long a Volkswagen Passat Highline Limousine. Naše služby jsou určeny pro jednotlivce i skupiny. Přeprava je vhodná nejen k osobním, ale také i firemním účelům. Jsme vám k dispozici nonstop, tedy 24 hodin denně. Naše služby si můžete objednat a vyzkoušet si nás.

Výhody naší smluvní přepravy

vw passat 12Přepravu zajišťujeme komfortními klimatizovanými vozy, ve kterých můžete pohodlně strávit i stovky kilometrů, a najednou jsme schopni přepravit až 12 (8+4) osob. V ceně přepravy je vám k dispozici malé občerstvení na cestu v podobě chlazených nápojů. Naši řidiči mají profesionální přístup a bohaté zkušenosti. Počkáme na vás na letišti v případě zpoždění z pracovní cesty nebo dovolené, stejně tak posečkáme ve městě, než si vyřídíte všechny důležité pochůzky. Nově nabízíme i platbu kartou. V našich vozech můžete též využít zdarma WiFi připojení k Internetu.

Ceny

Cenu za ujeté kilometry vždy účtujeme férově, podle pevné sazby, kterou vám oznámíme s předstihem. Naše ceny začínají již od 9 Kč/km u osobních vozů a od 11 Kč/km u přepravy minibusy. Ceny jsou smluvní a našim klientům vycházíme vždy vstříc tak, abychom se na ceně přepravy domluvili k oboustranné spokojenosti.

Nabízíme platby platební kartou všech značek včetně bezdotykových, nebo mobilním telefonem přes aplikací NFC (Near Field Communication).

Poptávkový formulář

 1. Vaše jméno*
  Zadejte své jméno
 2. Telefon
  Neplatný Vstup
 3. E-mail*
  Neplatná e-mailová adresa
 4. Vaše zpráva
  Neplatný Vstup
 5. Napiš slovem 20*
  Neplatný Vstup

Kontaktlogo-taximaxi-final-150

TAXI - MAXI

Tomáš Wallstein

Markovická 363/38

500 03 Hradec Králové

 

Telefon

pk

+420 603 450 030

 

E-mail

taximaxi@centrum.cz

 

http://www.taximaxi.cz

IČO: 11013001