Taxi - Maxi

Hradec Králové

Taxi - Maxi | Smluvní přeprava osob Hradec Králové

Firma Taxi - Maxi, Tomáš Wallstein vás vítá na svých webových stránkách. Nabízíme smluvní přepravu osob v tuzemsku i zahraničí v klimatizovaném pohodlném mikrobusu Volkswagen Caravelle Comfortline Long s kapacitou 8 míst a velkým úložným prostorem. Dále nabízíme přepravu osobním vozem VW Passat Highline Limousine, což bezesporu je vlajková lod v manažerské zóně.

Mezi další naše služby patří transfery na letiště a z letiště, dále nabízíme smluvní přepravu osob pro firmy a cestovní kanceláře s možností platby na fakturu, přepravu rozměrnějších nákladů, expres kurýrní služby, přepravu kusových zásilek a v neposlední řadě i výletní a okružní jízdy po celé ČR i zahraničí. Nově nabízíme platby platební kartou všech značek včetně bezdotykových, nebo mobilním telefonem přes aplikací NFC (Near Field Communication). Dále nabízíme službu open account  - klientům, kteří platí kartou je vystavena úhrnná faktura, kterou zaplatí až při skončení poslední cesty. V našich vozech můžete též využít zdarma WiFi připojení k Internetu.

Veškeré naše služby jsou jsou poskytovány na základě řádné koncese. Na trhu v oblasti osobní dopravy působíme již od roku 1995.

 

Poptávkový formulář

 1. Vaše jméno*
  Zadejte své jméno
 2. Telefon
  Neplatný Vstup
 3. E-mail*
  Neplatná e-mailová adresa
 4. Vaše zpráva
  Neplatný Vstup
 5. Opište kód z obrázku*
  Opište kód z obrázku Neplatný Vstup

Kontaktlogo-taximaxi-final-150

TAXI - MAXI

Tomáš Wallstein

Markovická 363/38

500 03 Hradec Králové

 

Telefon

pk

+420 603 450 030

 

E-mail

taximaxi@centrum.cz

 

http://www.taximaxi.cz

IČO: 11013001